Najlepsze kołdry puchowe dla alergików to takie, kołdry antyalergiczne które są dla nich zarówno bezpieczne w użytkowaniu, czyli nie przepuszczają roztoczy do wnętrza kołdry oraz zapewniają najwyższy komfort snu, gdyż są wypełnione sterylnie czystym, 100% nowym, polskim puchem gęsim. 

Kołdry puchowe antyalergiczne AllerGuard spełniają obydwa te wymagania.  

KOŁDRY PUCHOWE

Dlaczego warto wybrać markową kołdrę puchową Allerguard?

Wybierając kołdrę antyalergiczną marki AllerGuard masz pewność, że otrzymasz kołdrę puchową od polskiego producenta z materiałów najwyższej jakości. Polski producent gwarantuje użycie wyłącznie nowego puchu gęsiego klasy pierwszej, starannie wypranego i dokładnie sortowanego oraz najwyższej jakości tkaniny barierowej dla roztoczy, zanieczyszczeń i alergenów.

Nowy puch gęsi 100% pochodzący z polskich hodowli. Jest to puch klasy I, o sprężystości 850 CUIN, zgodny z normą PN EN 12 934. Wielokrotnie prany i dezynfekowany w temperaturze 130 stopni. Gwarantuje świetną izolację, jest superlekki i bardzo trwały.

Alergicy nie muszą się martwić wybierając kołdrę puchową z puchu gęsiego naszej marki, ponieważ puch zbudowany jest z keratyny, pokryty jest lanoiną- są to substancje, które występują również w naszym organizmie i jako substancje biologiczne nie są to alergeny.

Tak naprawdę uczulenia powodują roztocza, które mogą dostać się do wnętrza kołdry. Pościel dla alergików AllerGuard wykonana z japońskiej tkaniny barierowej w 99,9% zabezpiecza przedostawanie się ich do jej wnętrza, czyniąc wyrób bezpieczny dla osób uczulonych na roztocza.

Dlatego wybierając naszą puchową kołdrę antyalergiczną AllerGuard, masz pewność, że puch znajdujący się wewnątrz jest CZYSTY, pozbawiony w/w zanieczyszczeń. Wszystko to jest sprawdzane w naszym laboratorium, abyś miał pewność, że jest to produkt bezpieczny dla alergików.

Kołdry dla alergików AllerGuard to puchowe kołdry polskiego producenta.

 

Kołdry puchowe AllerGuard występują w trzech wersjach grubości: 

  • kołdra letnia antyalergiczna,
  • kołdra puchowa całoroczna antyalergiczna - kołdry puchowe całoroczne są najczęściej wybierane przez klientów. Koldra całoroczna antyalergiczna to nasz BEST SELLER.
  • kołdra zimowa antyalergiczna -bardzo ciepła kołdra zimowa dla alergików. 

 

Tkanina barierowa Allerguard jest to bardzo szczelna forma tekstylna, składająca się z 80% poliestru oraz 20% nylonu.

Zbudowana jest z milionów mikro włókien wielokrotnie cieńszych od ludzkiego włosa, które tkane są tak gęsto, że nic co ma średnice większą od 0,1 mikrona (1 mikron= 0,001 milimetr) nie jest w stanie przedostać się przez tkaninę. 

Jest to tkanina o bardzo gęstym splocie, która zapewnia dużą szczelność, tak aby żadne zanieczyszczenia bądź bakterie nie były w stanie przedostać się do środka. A co najważniejsze tkanina ta wspaniale odprowadza wilgoć oraz cechuje się dużą przepuszczalnością dla powietrza. 

Kołdry puchowe antyalergiczne marki AllerGuard to produkty atestowane przez Duński Związek Astmy i Alergii oraz Duńską Agencję Leków. Posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100 (bezpieczne dla dzieci) oraz certyfikat Anty-Dust Mite wydany przez instytut Hohenstein.

Dodatkową zaletą jest to, że jeśli alergeny nie gromadzą się wewnątrz kołdry ani poduszki, nie musimy ich prać częściej, niż tylko ze względów higienicznych. Temperatura prania to od 60°C do 90°C.

Gwarantuje to komfort snu na najwyższym poziomie i bardzo długą żywotność produktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl