Puch AllerGuard® Antyalergiczny puch. Czy to jest możliwe?
Puch AllerGuard® Antyalergiczny puch. Czy to jest możliwe?

Puch zbudowany jest keratyny, pokryty jest lanoliną – są to substancje które występują również w naszym ciele i jako substancje biologiczne, nie są to alergeny. Alergizować może wszystko to co w słabo wybranym puchu znajduje się dodatkowo. Wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, bakterie, kurz. Istnieją natomiast sposoby pozbywania się tych zanieczyszczeń. Puch używany do produkcji kołder i poduszek AllerGuard poddawany jest dodatkowym procesom odpylania, prania we wrzącej wodzie z odpowiednimi środkami i dezynfekcji przegrzaną parą. Dzięki temu nowy produkt AllerGuard jest w pełni bezpieczny dla każdego z nas.

czytaj całość »
Tkanina AllerGuard
Tkanina AllerGuard

AllerGuard to wyjątkowo szczelna forma tekstylna. Jest to tkanina barierowa dla roztoczy, zanieczyszczeń i alergenów. Zbudowana jest z milionów mikro-włókien wielokrotnie cieńszych od ludzkiego włosa, które tkane są tak gęsto, że nic co ma średnice większą od 0,1 mikrona nie jest w stanie przedostać się przez tkaninę.

czytaj całość »
POŚCIEL ANTYALERGICZNA I ANTYROZTOCZOWA - JAK WYBRAĆ POŚCIEL DLA ALERGIKÓW?
POŚCIEL ANTYALERGICZNA I ANTYROZTOCZOWA - JAK WYBRAĆ POŚCIEL DLA ALERGIKÓW?

Roztocza kurzu domowego to mikroskopijne pajęczaki żyjące w naszym bliskim otoczeniu. Żywią się ludzkim naskórkiem i chętnie wybierają miejsca ciepłe i wilgotne – właśnie dlatego można znaleźć je w kanapach, fotelach, kołdrach, poduszkach czy materacach. Sama ich obecność nie jest dla nas groźna, ale już odchody roztoczy mogą wywoływać silną reakcję alergiczną i powodować takie dolegliwości, jak kaszel, atak astmy czy duszności lub reakcje krzyżowe.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl